Star Wars. Przebudzenie Mocy. Ilustrowany przewodnik

0

„Star Wars. Przebudzenie Mocy. Ilustrowany przewodnik”  to książka Pablo Hidalgo, stanowiąca przewodnik po świecie fantastyki i gwiezdnych wojen. Idealne dopełnienie filmu, nic więc dziwnego, że po lekturę sięgają przede wszystkim fani „Gwiezdnych wojen”.

Star Wars. Przebudzenie Mocy. Ilustrowany przewodnik

Star Wars. Przebudzenie Mocy. Ilustrowany przewodnik

Fabuła filmu przywołuje wiele pytań, na które odpowiedź znajdujemy właśnie w książce. Czytelnik w magiczny, a przynajmniej niewyjaśniony sposób zostaje przeniesiony do odległej galaktyki, w której właśnie przebudziła się Moc. Niepodważalny jest więc fakt, że będzie się działo. Fani mocnych wrażej i zdrowej adrenaliny z całą pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Jest to szczegółowy i kompletny przewodnik po świecie „Gwiezdnych Wojen”, w którym wyjaśnione zostają wszystkie szczegóły dotyczące pojawiających się w książce  postaci, fantastycznych stworzeń, droidów, miejsc, a także technologii, które można znaleźć w części VII. Śmiało można stwierdzić, że jest to niezbędnik każdego fana „Gwiezdnych wojen”. Szczegółowe i zrozumiałe opisy zostały dopełnione realistycznymi zdjęciami. Ogólnie rzecz ujmując, w książce zawarte zostały informacje, których zabrakło w filmie.

 

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa