Ta książka Cię kocha

0

Pojawienie się i rozwój internetu to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich dekad. Technologia ta wpłynęła na nasze życie i ukształtowała cały współczesny świat prawdopodobnie znacznie bardziej, niż zakładali to jej twórcy.

Ta książka Cię kocha

Ta książka Cię kocha

Internet nie jest już tylko narzędziem do wymiany informacji; stał się prawdziwym, alternatywnym światem w którym toczy się niezależnie życie. Świat ten posiada także własnych celebrytów. Wielu z nich zaistniało dzięki serwisowi YouTube, co samo w sobie jest swego rodzaju ewenementem. Jednym z najbardziej znanych youtuberów jest PewDiePie, czyli Felix Kjellberg. Na całym świecie śledzi go około 40 milionów ludzi. Teraz postanowił napisać własną książkę.

„Ta Książką Cię Kocha” to swego rodzaju poradnik… o życiu. Internetowy celebryta znany jest ze swojego wyjątkowego humoru i ciekawego podejścia do otaczających nas spraw. W swojej książce postanowił podzielić się własnym spojrzeniem na wiele kwestii, a jego lekki styl sprawia, że czyta się ją naprawdę przyjemnie. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie, bez względu na to, z jakim nastawieniem będzie po nią sięgać. Lekka i zarazem pouczająca lektura dla każdego!

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa