Kategoria : Kryminał

Kanał RSS
Więcej krwi

Więcej krwi

Miłośnicy dobrego kryminału nigdy nie muszą narzekać na brak interesujących książek na rynku wydawniczym. Właściwie każdego roku pojawia się na nim mnóstwo ciekawych pozycji, które potrafią wciągnąć czytelnika na długie godziny i trzymać go w napięciu aż do ostatnich stron.
W kategorii: Kryminał
0
Sprostowanie

Sprostowanie

Dobry thriller to książka, która potrafi przyprawić każdego czytelnika o dreszcze – nawet bez epatowania przesadną przemocą czy okrucieństwem.
W kategorii: Kryminał
0
Umrzeć po raz drugi

Umrzeć po raz drugi

Za co kochamy kryminały? Każdy może odpowiedzieć na to pytanie na swój własny sposób. W książkach tych liczymy zwykle na ciekawą, wciągającą fabułę i wiele zagadek, które trzymają nas w napięciu do ostatnich stron.
W kategorii: Kryminał
0
Mgła

Mgła

Powieść kryminalna jest już tak bogatym gatunkiem, że na pierwszy rzut oka dość trudno jest stworzyć w niej coś nowatorskiego. Nie oznacza to jednak, że nie wychodzą już dobre książki tego typu. Przeciwnie – na rynku niemalże cały czas pojawia się mnóstwo interesujących pozycji, po które naprawdę warto sięgnąć.
W kategorii: Kryminał
0
Pan Holmes

Pan Holmes

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałoby życie Sherlocka Holmesa na emeryturze? Mitch Cullin z pewnością poświęcił tej kwestii sporo uwagi, książka „Pan Holmes” jest bowiem znakomitą próbą odpowiedzi na to pytanie.
W kategorii: Kryminał
0
44 dni

44 dni

Literatura w charakterze kryminalnym i sensacyjnym cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem i doskonale się sprzedaje. To sprawia, że liczba książek w takiej formie wprowadzanych do sprzedaży w naszym kraju stale rośnie. Taką pozycją będzie również książka 44 Dni, która pojawiła się w sprzedaży.
W kategorii: Kryminał
0
Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa