To będzie mój dom

0

W dobrze napisanej powieści każdy czytelnik może znaleźć kilka interesujących odniesień do swojego własnego życia, niezależnie od tego, o czym tak właściwie opowiada dana historia.

To będzie mój dom

To będzie mój dom

Umiejętny pisarz potrafi przedstawić dzieje swoich bohaterów w taki sposób, aby czytelnik szybko zaczął się z nimi utożsamiać i wciągnął się w nich na długie godziny. Na rynku wydawniczym znaleźć można oczywiście mnóstwo powieści, ale tylko nieliczne z nich zasługują na miano naprawdę ciekawych. Taką książką na pewno jest „To będzie mój dom”.

Don Wallace w swojej książce przedstawił historię… domu. A raczej ludzi, którzy starają się taki dom zbudować. Ale nie tylko w sensie fizycznym – chodzi o dom jako miejsce, w którym człowiek po prostu czuje się pewnie i bezpiecznie. Historia opowiada o amerykańskim małżeństwie, które kupiło dom na francuskiej prowincji. Wydawać by się mogło, że było to dla nich prawdziwe spełnienie marzeń – przeniesienie się na spokojną, urokliwą wieś z dala od codziennych problemów. Dom okazuje się jednak być ruiną, a ponadto para popada w poważne problemy finansowe. Czy mimo wszystko uda im się stworzyć prawdziwe, bliskie sercu miejsce do życia? Tego czytelnik musi już dowiedzieć się sam.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa