Uległość

0

W ostatnich latach cała Europa żyje problemem zalewu przybyszów z krajów muzułmańskich. Wielu tych ludzi żyje spokojnie, ale nie brakuje również takich, którzy nie chcą dostosować się do standardów panujących na naszym kontynencie od całych wieków i starają się zmienić rzeczywistość tak, aby pasowała do ich światopoglądu.

Uległość

Uległość

Zdania na ten temat wśród Europejczyków także są bardzo podzielone, a dyskusja nabiera szaleńczego tempa w miarę kolejnych zamachów na terenie państw europejskich. Książka „Uległość” przedstawia ten trudny temat w bardzo ciekawy sposób.

„Uległość” opowiada o życiu zwykłego Francuza, które jednak osadzone jest w alternatywnej rzeczywistości. Bohater wiedzie normalne i uporządkowane życie, aż do momentu, kiedy w roku 2022 wybory prezydenckie we Francji wygrywa kandydat Bractwa Muzułmańskiego. Jak łatwo można odgadnąć, wszystko zmienia się nie do poznania, zaś sam bohater książki musi odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Powieść być może zostanie uznana za dość kontrowersyjną, ale chyba o to właśnie chodzi. Niezależnie od poglądów czytelnika, zmusi ona do myślenia i poważnego zastanowienia się nad przyszłością naszego kontynentu.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa