Umrzeć po raz drugi

0

Za co kochamy kryminały? Każdy może odpowiedzieć na to pytanie na swój własny sposób. W książkach tych liczymy zwykle na ciekawą, wciągającą fabułę i wiele zagadek, które trzymają nas w napięciu do ostatnich stron.

Umrzeć po raz drugi

Umrzeć po raz drugi

Takie powieści w doskonały sposób pokazują także ludzką naturę i to, do jakiego okrucieństwa jest w stanie posunąć się człowiek. Na rynku wydawniczym od czasu do czasu pojawiają się naprawdę pozycje tego typu, po które zdecydowanie warto sięgnąć. Jedną z nich jest „Umrzeć po raz drugi”, autorstwa Tess Gerritsen.

Kilka lat przed właściwą akcją książki w Afryce dochodzi do okrutnego morderstwa. W grupie turystów ukrywa się zabójca, który wpędza swoich towarzyszy podróży w śmiertelną pułapkę i wydaje na pastwę dzikich zwierząt. Po kilku latach zabójca uderza znowu – tym razem w Bostonie. Ofiara zostaje znaleziona martwa z licznymi śladami pazurów, co budzi przerażenie nawet u doświadczonych detektywów. Jak dalej potoczy się ta sprawa? Jak wpłynie na ludzi, którzy są odpowiedzialni za rozwikłanie tej zagadki? I wreszcie, jakimi motywami mógł kierować się tak okrutny zabójca? Tego można dowiedzieć się w książce.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa