Walka z niekończącymi się intrygami w Peru – dyskretny bohater i jego rola

0

Szukając ciekawej książki wielu czytelników sięga po pozycje, które przede wszystkim mają dać możliwość oderwania się od codziennej rzeczywistości. Większość książek, które są nam obecnie oferowane to pozycje proste, które nie wymagają zaangażowania czytelnika w treść. I takie właśnie pozycje cieszą się największym zainteresowaniem i sprzedają najlepiej.

Mario Vargas Llosa - Dyskretny bohater

Mario Vargas Llosa – Dyskretny bohater

Dyskretny bohater – książka dla współczesnego czytelnika

Do takiego nurtu literatury zaliczyć można także książkę Dyskretny Bohater przygotowaną przez Mario Vargasa Llosę, który wprowadza na rynek wyjątkową pozycję książkową, która sprzedaje się świetnie ze względu na swoją wyjątkową treść. Cała książka rozgrywa się w Peru, gdzie niekończące są intrygi mieszkańców, którzy starają się walczyć między sobą o wpływy i władzę. Książka trzyma w napięciu od samego początku do końca i to jest chyba największą jej zaletą. Dla czytelnika bardzo ważne będzie również to, że książkę czyta się łatwo. Nie jest to wymagająca lektura, w której trzeba przy czytaniu być mocno zaangażowanym czy skupionym. Wybierając tą pozycję widać wyraźnie, że czytanie ma sprawiać przyjemność i przyciągać.

Peru – prawdziwa historia życia w tym kraju

Dyskretny bohater to również świetna pozycja dla tych osób, które nigdy nie były w Peru i nie maja pojęcia o funkcjonowaniu tego kraju, jego zwyczajach i wyjątkowych sytuacjach, które tam mają miejsce. Tym razem przygotowana została pozycja, w której oprócz intryg i wciągających wątków bezpośrednio pokazywane jest życie w tym wyjątkowym kraju, dlatego książka sprzedaje się doskonale. Dla osób, które nigdy nie były w Ameryce Południowej cała ta książka może być doskonałym przewodnikiem po meandrach wyjątkowych krajów, gdzie życie toczy się zupełnie inaczej niż w  Europie i do tego trzeba być przygotowanym, gdy decydujemy się na wyjazd do tego kraju.

To bez wątpienia świetna pozycja, jeśli już ją czytałeś podziel się opinią z innymi, daj komentarz, polub. W ten sposób inni dowiedzą się do Dyskretnym Bohaterze i sięgną po tą książkę.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa