Warzywo. 100 sposobów na jarzynę

0

Kuchnia wegetariańska i wegańska wciąż budzi wiele kontrowersji. Jedni twierdzą, że jest bardzo zdrowa, inni radzą, by ewidentnie jej unikać.

Warzywo. 100 sposobów na jarzynę

Warzywo. 100 sposobów na jarzynę

Jednakże wege kuchnia, prezentowana przez Dominike Wójciak, to zwyciężczyni trzeciej edycji MasterChefa. Zwyciężczyni programu jest jednocześnie autorką książki „Warzywa. 100 sposobów na jarzynę”, w której znaleźć można wiele cennych przepisów i porad z zakresu kuchni wegetariańskiej.

Autorka publikacji, podróżniczka i miłośniczka kuchennych eksperymentów, podzieliła swoją książkę na warzywne rozdziały, poczynając od buraka i ziemniaka, poprzez rabarbar i bób, a na dyni, fasoli i cukinii kończąc.

Warzywne dania są zdrowe i smaczne. Zapewniają oryginalne walory smakowe i niezapomniane wrażenia kulinarne. A co najważniejsze, dostarczają optymalną ilość cennych wartości odżywczych.

„Warzywa. 100 sposobów na jarzynę” to książka, którą powinni w swojej kolekcji mieć wszyscy pasjonaci zdrowego odżywiania oraz kulinarnych eksperymentów.

Z propozycji mogą skorzystać także ci, dla których warzywa są wyłącznie dodatkiem. Oryginalne i smaczne potrawy z całą pewnością sprawdzą w każdej sytuacji.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa