Wciskająca w fotel pozycja dla młodzieży – prosto od autorki bestsellerów

0

Wygląda na to, że literatura dla młodzieży powoli odbudowuje swoją pozycję a coraz więcej młodych ludzi decyduje się już oderwać nieco od komputera. Zamiast niego chętniej biorą do ręki książki, z których chcą wyciągnąć coś więcej. Przede wszystkim jednak chcą oderwać się od codziennego życia i przeczytać coś co odpręży, a swoją ciekawą treścią będzie bez wątpienia wciągać. Victoria E. Aveyard ze swoimi książkami potrafi właśnie spełnić oczekiwania jakie stawia się dobrej literaturze dla młodzieży i jej kolejne książki sprzedają się bardzo dobrze.

Czerwona Królowa

Czerwona Królowa

Wciągająca i budząca zainteresowanie książka dla każdego

I tym razem udało się autorce przygotować taką książkę, która wzbudzi zainteresowanie. Nie jest to kolejna populistyczna pozycja, które niestety zasypują obecnie nasz rynek. Na ich miejsce wchodzi książka, która niesie za sobą coś więcej. Czerwona Królowa w sprzedaży pojawi się dopiero za miesiąc, jednak miałem przyjemność już się z nią zapoznać i rzeczywiście mogę powiedzieć, że książka robi wrażenie. Czyta się ją bardzo dobrze, pozycja wciągająca przenosi nas do czasów, które są zupełnie inne od naszego współczesnego życia. Mimo, że przeznaczona jest teoretycznie dla młodzieży powinna wzbudzić zainteresowanie szerszego grona czytelników. Tym razem wygląda na to, że autorka tworząc pozycję dla młodzieży przygotowała książkę, po którą swobodnie mogą sięgać ludzie w różnym wieku.

Tradycyjny styl od autorki bestsellerów

Mimo, że Aveyard nie tworzy książek o populistycznym charakterze jej pozycje są rzeczywiście ciekawe i zyskują sobie zwolenników wśród młodych ludzi. Jeszcze parę lat temu młodzież trudno było oderwać od książek. Tym razem wygląda to już zupełnie inaczej i wiele młodych osób regularnie czyta. Jest to znak, że literatura na nowo zyskuje sobie ich aprobatę i staje się dla nich czymś naprawdę ważnym. Według tej linii idzie również autorka Czerwonej Królowej, która chciała stworzyć coś więcej niż zwykłą książkę i wygląda na to, że ta sztuka znów się udała.

Miłośnicy Victorii E. Aveyard będą zadowoleni

Mogę z cała stanowczością stwierdzić, że nowa książka Aveyard idealnie trafi w gust jej miłośników, którzy sięgali po przygotowywane przez nią książki wcześniej. Tym razem również trzyma się stylu, który potrafiła sobie wypracować i którym zdobyła sobie silną pozycję na rynku. Jej książki chcą przede wszystkim nieść coś więcej poza samymi zapisanymi kartkami. Umiejętnie czytając Czerwoną Królową, która przenosi do IV wieku naszej Ery będziesz w  stanie odkryć coś więcej w twórczości autorki. Przesłanie, które niesie książka będziesz mógł wprowadzić w swoje życie. I o to właśnie chodziło tej pisarce, która stale mocno pracuje nad swoimi książkami. Aby zadowolić czytelników czasami ulega presji pisania prostego o populistycznym charakterze, jednak jej ogólny obraz trzeba nakreślić w ramach książek o wysokiej jakości, które niosą same w sobie dużo dobrej wartości.

Zachęcamy do dyskusji i wyrażenia własnej opinii na temat nowej powieści Aveyard.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa