Więcej krwi

0

Miłośnicy dobrego kryminału nigdy nie muszą narzekać na brak interesujących książek na rynku wydawniczym. Właściwie każdego roku pojawia się na nim mnóstwo ciekawych pozycji, które potrafią wciągnąć czytelnika na długie godziny i trzymać go w napięciu aż do ostatnich stron.

Więcej krwi

Więcej krwi

Szczególną popularnością cieszą się niektóre serie, które na kartkach kilku tomów opowiadają naprawdę niesamowite historie. Jednym z najpopularniejszych obecnie autorów zajmujących się tym gatunkiem jest norweski pisarz Jo Nesbo. Norweg posiada w swoim dorobku mnóstwo fantastycznych tytułów, którymi dosłownie podbił serca czytelników na całym świecie.

„Więcej Krwi” to kolejna część słynnej „Krwi na Śniegu”. Bohater wcześniejszej części, Jon, ucieka przed zemstą Rybaka – gangstera z Oslo. Ukrywa się na północy Norwegii, gdzie niewielu ludzi jest chętnych mu pomóc. Panujące tam warunki i wieczne słońce powoli doprowadza go do szaleństwa, podobnie jak i myśl o szukających go gangsterach. Czy uda mu się uciec raz na zawsze? Nesbo kolejny raz udowadnia, że jest fantastycznym i niezwykle utalentowanym autorem, który swoim stylem potrafi trzymać czytelnika w napięciu do ostatnich stron swoich książek.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa