Wielkie poczucie humoru w zbiorze opowiadań Terrego Pratchetta

0

Wiele osób lubi czytać krótkie opowieści, które poparte są ciekawą tematyką oraz interesującymi rozważaniami autora. Takie opowiadania mające po kilka stron są w stosunku do siebie autonomiczne, dzięki czemu czyta się je doskonale i są rzeczywiście atrakcyjną lekturą. Autorem takich opowiadań jest między innymi Terry Pratchett, który wprowadza na rynek kolejne swoje wydawnictwo.

Terry Pratchett - Smoki na zamku Ukruszon

Terry Pratchett – Smoki na zamku Ukruszon

Co tym razem?

Tym razem dostajemy pozycję Smoku na zamku Ukruszon gdzie Pratchett przygotowuje zestaw ciekawych opowiadań, które rzeczywiście mogą dotrzeć nawet do czytelnika, który wyjątkowo rzadko sięga po książkę. Tym razem mamy pozycję, która jest doskonała, przepełniona poczuciem humoru autora, który chętnie wprowadza czytelnika w swój wyjątkowy świat  myśli i spostrzeżeń na temat tego świata. Miłośnicy twórczości tego autora muszą oczywiście sięgnąć po tą serię opowiadań, gdzie mieszać się będą stwory z innych światów autora z naszym współczesnym ludzkim rozumieniem. Krótkie, bardzo dynamiczne opowiadania czyta się doskonale i są rzeczywiście wyjątkową lekturą, dlatego można sięgnąć po nie z wielką przyjemnością.

Czego się spodziewać?

Czytelnicy, którzy nie znają stylu i opowiadań tego autora nie będą zdawać sobie sprawę z tego, na co się porywają decydując się właśnie na te książki. Są to rzeczywiście wyjątkowe pozycje, które sprzedają się doskonale już od lat. Autor ma wielu czytelników, którzy nie wyobrażają sobie, by ominąć jakąkolwiek książkę tego autora. Podobnie jest z nową serią opowiadań Smoki na zamku Ukruszon. Sięgając po tą książkę przede wszystkim trzeba się spodziewać wyjątkowego zbioru opowiadań, które mają wartką i dynamiczną akcję, która pokazana jest ze strony autora, który ma jakieś swoje wizje świata i wprowadza do niego tajemnicze postacie.

Jeśli już czytaliście tego autora powiedzcie innym o jego twórczości. Zachęcamy do podjęcia dyskusji, w ramach której otrzymacie przegląd poglądów na temat tego autora i przemyśleń innych osób, które już czytały jego opowiadania. Takie przeglądy są najlepszą formą promocji jego twórczości.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa