Wstyd

0

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak mroczną i bolesną przeszłość skrywają niekiedy osoby, z którymi żyjemy na co dzień.

Wstyd

Wstyd

Zachowują się one zupełnie normalnie i na pierwszy rzut oka nic nie różni ich od zwykłych zjadaczy chleba. Tragiczne wspomnienia często jednak wpływają na ich życie i sposób myślenia, w dużym stopniu kształtując ich osobowość. Szczególnie cenne są książki, które opisują historie takich osób. Pozwalają one do zajrzenia w ich głąb i zobaczenia, co skrywa ich wnętrze. Książka „Wstyd” jest jednym z takich tytułów, po który zdecydowanie warto sięgnąć.

„Wstyd” to kolejny tom doskonałej serii „Zatraceni”, której udało się zdobyć niemałą popularność na całym świecie. Nie można jednak się temu dziwić – z bohaterkami tych książek może identyfikować się wiele młodych dziewczyn, które borykają się z podobnymi problemami. „Wstyd” opowiada historię Lisy, z pozoru zwykłej studentki, która jednak nosi w sobie mroczną przeszłość. Pewnego dnia spotyka poważnego i szanowanego profesora psychologii. Szybko pojawia się między nimi uczucie, które jednak napotka na swojej drodze wiele przeszkód. Doskonała książka o nadziei na to, że nawet pomimo trudnej przeszłości można znaleźć sposób na ułożenie sobie szczęśliwego życia.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa