Wszystko w naszych rękach

0

Pisząc książkę „Wszystko w naszych rękach”, Piotr Wesołowski myślał przede wszystkim o  kibicach Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2016, choć lekturę można polecić także tym, którzy nie interesują się sportem lub traktują dotychczasowe sukcesy polskiej reprezentacji jako czysty przypadek.

Wszystko w naszych rękach

Wszystko w naszych rękach

Każdy miłośnik piłki ręcznej z dumą śledził dotychczasowe mecze polskiej reprezentacji, dopingując sportowców i trzymając kciuki za ich sukcesy. Niepodważalnym sukcesem są mistrzostwa świata, na których polska reprezentacja zdobyła brązowy medal, dając jednocześnie dowód na to, że potrafią grać i nie zawieść wiernych kibiców. Teraz czas na kolejne triumfy polskich szczypiornistów, prowadzonych przez niemieckiego trenera – Michaela Bieglera.

Książka Piotra Wesołowskiego to doskonały przewodnik, obejmujący jednocześnie historię piłki ręcznej w Polsce, sylwetki najważniejszych zawodników, najważniejsze wydarzenia i sukcesy, a także statystyki i rozważania dotyczące kondycji polskiego sportu i sportowców, w szczególności na płaszczyźnie piłki ręcznej.

Książka ma przede wszystkim charakter stricte informacyjny, aczkolwiek jest to także publikacja, która motywuje czytelnika do własnych przemyśleń i wniosków.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa