Wyjątkowa książka bijąca rekordy Guinnesa jeszcze przed premierą

0

Wydarzeniem targów w Bolonii byłą książka Sally Green pod tytułem Zła krew, która zadebiutowała na rynku. Od samego początku podbiła rynek i stała się prawdziwym hitem. Szczególnym czynnikiem, który decyduje o jej wyjątkowości to fakt, że książka jest przygotowana przez debiutującego na rynku autora.

Sally Green - Zła krew

Sally Green – Zła krew

Co daje nam Sally Green?

Książka, która pojawiła się na rynku to hit, który został przetłumaczony na 47 języków już przed wyjściem na rynek, dlatego też tym samym wszedł do księgi rekordów Guinnesa jako książka debiutującego autora, która jest przetłumaczona na najwięcej języków jeszcze przed premierą. Sally Green postawiła na tematykę, która w ostatnich latach jest hitem i sprzedaje się doskonale na całym świecie. Łączenie magii z życiem zwykłych ludzi to współcześnie temat, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników, dlatego takie książki sprzedają się doskonale. Również na tym polu zdecydowała się działać Sally Green i postawiła na baśniową tematykę związaną z wiedźmami.

Wyjątkowa książka dla wyjątkowych czytelników

Przygotowując książkę Zła Krew autorka chciała przenieść ludzi do świata magii, gdzie jednocześnie żyją dwie zwaśnione części tego świata. Z jednej strony magia, wiedźmy dobre i złe. Z drugiej świat zwykłych ludzi, gdzie życie teoretycznie powinno prowadzić się normalnie. Nic bardziej mylnego, dwa światy przenikają się, a główny bohater jest na gruncie obu tych światów, które są sobie wrogie. Tak toczy się walka złych i dobrych wróżek, której tłem jest życie ludzi. Książka ma nieco ponad 350 stron, które można pochłonąć bardzo szybko, z tego względu, że jako całość czyta się doskonale i rzeczywiście jest lekturą wyjątkową. Wybierając tą książkę z półki można liczyć na doskonałą lekturę. Miłośnicy Fantasy i podobnych tematów będą zachwyceni. Książka jest początkiem trylogii, która w ciągu kolejnych lat będzie uzupełniana o kolejne pozycje.

Książka na rynku jest dopiero od 3 dni, lecz jeśli już czytaliście powiedzcie coś o tej pozycji innym, dajcie swoją recenzję.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa