Wyjątkowy thriller w górskiej scenerii

0

W wolnych chwilach sięgając po książki przede wszystkim staramy się wybierać tytuły, które od pierwszej do ostatniej strony będą trzymać nas w napięciu. Do takich właśnie tytułów zaliczyć musimy Black Ice – książka wyjątkowa, rozgrywająca się w górskiej scenerii, gdzie bohaterowie oprócz zmagania się z trudnymi warunkami muszą walczyć z pojawiającymi się doniesieniami o grasującym w pobliżu seryjnym mordercy.

Becca Fitzpatrick - Black Ice

Becca Fitzpatrick – Black Ice

Górska sceneria, trudne warunki – walka o przeżycie

W ramach książki Black Ice autorka przygotowała dla nas pozycję, która broni się swoją wyjątkową akcją. Książka do samego początku do końca trzyma w napięciu. Bohaterka decyduje się na trudną wycieczkę wysokogórską. Dołącza do niej jej były partner życiowy, o którym ciągle nie może zapomnieć. W trakcie górskich zmagań warunki stają się jednak wyjątkowo trudne, a bohaterka schronienia szuka w pojedynczym na szklaku domu. Uzyskuje pomoc od dwóch mężczyzn, którzy okazują się być zbiegłymi więźniami. Biorą bohaterkę jako zakładniczkę i obiecują wolność, jeśli zostaną wyprowadzeni z góry bezpiecznie. Historia toczy się w trudnych warunkach, a bohaterka musi zmagać się poza tym z niebezpiecznymi mężczyznami unikając grasującego mordercy.

Ciekawa książka pełna zwrotów akcji

Ogólnie rzecz biorąc książka została przygotowana w wyjątkowy sposób i czytelnik w ramach tej pozycji dostaje książkę, w której następuje mnóstwo zwrotów akcji, z którymi muszą sobie radzić bohaterzy. Ostatecznie wszystko prowadzi się ku rozwiązaniu sprawy, jednak same zmagania są trudne i wymagające dla bohaterów. To sprawia, że trudno o lepszą akcję dla osób, które lubią książki trzymające w napięciu od samego początku do końca. A taką właśnie jest ta książka przygotowana przez Becce Fitzpatrick. Dostajemy kilkaset stron doskonałej lektury, która trzyma w napięciu.

Jeśli wiesz o tej książce, czytałeś powiedz coś od siebie, podaj dalej lub skomentuj. Niech inni poznają Twoją opinię i wiedzą o tej książce coś więcej. To Ty możesz zachęcić do czytania.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa