Zatoka o północy

0

Niektórzy ludzie nie wyobrażają sobie lepszej lektury, niż dobry kryminał. Trzeba przyznać, że takie książki faktycznie potrafią być niezwykle wciągające i mogą trzymać w napięciu do ostatnich kartek.

Zatoka o północy

Zatoka o północy

Warunek jest jednak taki, że autor musi mieć dobry pomysł na historię i przy okazji umieć opowiedzieć ją we właściwy sposób. Książka „Zatoka o Północy” to jedna z tych pozycji, obok których zwyczajnie nie da się przejść obojętnie. Wiele jej cech sprawia, że każdy miłośnik dobrego kryminału będzie nią dosłownie zachwycony.

Główna bohaterka książki, Julie, prowadzi zwykłe i szczęśliwe życie. Mieszka w swoim domu rodzinnym aż do czasu, kiedy dochodzi w nim do straszliwej tragedii. W tajemniczych okolicznościach zostaje tam zamordowana jej siostra. Czterdzieści lat później, już jako dorosła kobieta, Julie stara się żyć normalnie. Mroczna przeszłość nadal ciąży jednak na jej sercu, a tajemnicza śmierć siostry domaga się wyjaśnienia. Kiedy zupełnie przypadkowo odkrywa nowe elementy tej układanki, dochodzi do wniosku, że nie może dłużej przed tym uciekać. Warto sięgnąć po książkę aby dowiedzieć się, czy uda się jej rozwiązać tę makabryczną zagadkę i nareszcie pogodzić się ze swoją przeszłością.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa