Złączeni

0

Zawód lekarza niemalże od zawsze należy do najbardziej szanowanych i poważanych w większości społeczeństw na świecie. Ludzie darzą lekarzy wielkim uznaniem, wiedząc, że w razie problemów ze zdrowiem tylko oni będą w stanie im pomóc.

Złączeni

Złączeni

Praca ta nie jest jednak prosta – lekarze w swoim życiu zawodowym często muszą stawać przed wieloma trudnymi decyzjami, od których dosłownie zależy życie innych ludzi. Książka „Złączeni” doskonale pokazuje taką ciężką sytuację i dylematy, przed jakimi stają osoby w zawodzie lekarza. Świetna powieść na długie wieczory.

Bohaterką książki jest Charlotte, lekarka pracująca w jednym z amerykańskich szpitali. Pewnego dnia do jej placówki trafia kobieta, która odniosła poważne rany w wypadku i zapadła w śpiączkę. Charlotte z początku jedynie opiekuje się pacjentką, wykonując swoje rutynowe obowiązki. Z czasem jednak zaczyna coraz bardziej interesować się życiem osobistym kobiety, odkrywając jego mroczne sekrety. Książka jest naprawdę wciągająca, a fabuła pełna interesujących wątków. Jak na dobrą powieść przystało – trudno się od niej oderwać aż do ostatnich stron i wyjaśnienia wszystkich zagadek.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa