Życie to mecz

0

Siatkówka bez wątpienia zasługuje na miano jednej z najważniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Na polu tym nasz kraj odnosi liczne sukcesy międzynarodowe, a niektórzy znani sportowcy są wręcz uwielbiani przez szeroką publiczność.

Życie to mecz

Życie to mecz

Nie brakuje u nas wybitnych siatkarzy, których kariera potrafi być naprawdę fascynująca. Jedną z takich postaci jest Paweł Zagumny, należący do najlepszych polskich siatkarzy. Jego trwająca ponad dwie dekady kariera wypełniona była licznymi sukcesami, choć i trudnymi chwilami. Pokazuje jednak, czym jest prawdziwa determinacja i walka o spełnienie swoich marzeń.

W swojej autobiografii „Życie to mecz” Paweł Zagumny dokładnie opisuje przebieg swojej sportowej kariery i wcześniejszego życia. Powinno to być przede wszystkim cenne źródło informacji dla osób, które same chcą rozpocząć taką karierę sportową i pragną dowiedzieć się, jak wygląda ona „od kuchni”. Autor nikogo tu nie czaruje – jasno mówi, że osiągnięcie takiego sukcesu to wiele lat ciężkiej pracy i znoszenia porażek. Lektura na pewno będzie w stanie zafascynować każdego miłośnika siatkówki oraz samego Zagumnego.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa