Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską. Porady – ćwiczenia – przepisy – motywacja

0

„Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską. Porady – ćwiczenia – przepisy – motywacja” – to drugie wydanie lubianej i cenionej książki Anny Lewandowskiej. Publikacja poszerzona została o dodatkowe przepisy oraz trening równoważny na poduszce rehabilitacyjnej.

Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską. Porady - ćwiczenia - przepisy - motywacja

Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską. Porady – ćwiczenia – przepisy – motywacja

Jak nietrudno się domyślić, motywem przewodnim książki jest zdrowy styl życia, czyli temat na czasie. Co prawda autorka wyraża jawny bunt przeciwko używaniu słowa „moda”, twierdząc, że jest to zjawisko, które przemija, a zdrowy styl życia stanowi – bądź co bądź – ważny element życia bez względu na wiek, pozycję społeczną i epokę. Motorem do napisania książki są obserwacje współczesnego społeczeństwa, które, niestety, niekoniecznie żyje zdrowo. Szybkie tempo życia, notoryczny brak czasu, zmęczenie – to tylko niektóre elementy wpływające na sposób bycia i życia współczesnych ludzi. Autorka okazuje się jednak optymistką i optymistycznie próbuje odgadnąć, co może zrobić, by zdrowy styl życia był stałym elementem współczesności.

W książce znaleźć można wiele cennych rad i wskazówek, jednakże należy podkreślić, że autorka nikogo do niczego nie zmusza i nie namawia, przedstawia wyłącznie własne spostrzeżenia i opinie, mobilizując czytelniczki do podjęcia własnej inicjatywy.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa