Etui ochronne do Oppo A38

0
108

Oppo A38 jak każdy inny smartfon, którego jesteś posiadaczem powinien otrzymać dodatkową ochronę w postaci etui ochronnego. Po co Ci etui ochronne do Oppo A38? Przede wszystkim będzie ono chronić obudowę telefonu przed zarysowaniami, zabrudzeniami i innymi delikatnymi uszkodzeniami. Oprócz tego taki case może stanowić ciekawy dodatek do Twojego stylu. W większości zakup takiego etui nie jest dużym wydatkiem więc możesz sobie pozwolić nawet na dwie sztuki i korzystać z nich w zależności od okazji. W ofercie znajdziesz pokrowce podzielone na dwie ogólne kategorie: etui na tył i etui z klapką.

Etui na tył zazwyczaj wykonane jest z elastycznego silikonu, który po założeniu na obudowę przylega do niej nie pogrubiając jej przy tym. Wyświetlacz nie jest niczym zasłonięty więc masz do niego nieograniczony dostęp. Większość nakładek ma podwyższone brzegi zachodzące delikatne na ekran zapewniając mu tym samych odrobinę bezpieczeństwa. Także coraz częściej pojawiają oprawki, które mają bardziej zabudowane wycięcie na aparat na co często zwraca się uwagę podczas wyboru etui. W tej kategorii znajdziesz całą gamę nakładek takich jak: etui matowe, nakładki brokatowe, etui z nadrukiem, etui pancerne, przeźroczyste nakładki silikonowe, oprawki ze smyczą czy obudowy z ringiem. Etui na tył to wersja minimalistyczna ochrony, większość z nich jak już zostało wspomniane nie pogrubia Oppo A38 dzięki czemu spokojnie zmieści się w torebce, plecaku czy kiszeni.

Etui z klapką, czyli zamykane można określić w pełni zabudowaną opcją ochrony smartfona. Nie tylko boki i tył jak to jest w przypadku nakładek ale także wyświetlacz jest tutaj zabezpieczony. Sposób w jaki wykonane są kabury zamykane sprawiają, że sprawdzą się one w roli bardziej eleganckich dodatków. Futerały z klapką to także wygodne rozwiązania – na przykład funkcja portfela. Większość etui posiada kieszonki na karty, gotówkę czy dokumenty. Pokrowce książeczkowe możesz także wykorzystywać jako podstawkę pod telefon, co także jest wygodnym rozwiązaniem. Podobnie jak w przypadku nakładek również tutaj znajdziesz ciekawe propozycje kolorystyczne, futerały skórzane, pokrowce ze wzorem czy różnego rodzaju dodatkami, aplikacjami.

Etui oppo

Nie musisz się martwić o funkcjonalność Oppo A38 w etui. Każdy case posiada wycięcia na aparat, złącza, głośniki czy przyciski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here