Polska marka Kernau w swojej ofercie posiada sprzęt AGD i RTV. To stosunkowo młoda marka, jednak tworzona przez ludzi z bogatym doświadczeniem. Z całą pewnością godna uwagi dla tych, którzy wyposażają kuchnię i szukają dobrych urządzeń w niewygórowanych cenach. Który ze sprzętów Kernau warto kupić, u kogo sprawdzą się one najlepiej i które urządzenia cieszą się najlepszymi opiniami klientów?

Kernau – marka z polskim kapitałem

Zanim przejdziemy do opinii o Kernau, zaznaczmy na początku, iż jest to w pełni polska marka, stworzona przez polską firmę Galicja Tomaszek – przedsiębiorstwo od dekad działające w branży AGD, a zatem zarządzane przez osoby z bogatym doświadczeniem. Markę Kernau stacjonarnie znajdziemy przede wszystkim w sklepach AGD i RTV należących do sieci Max Elektro i w salonach mebli kuchennych opatrzonych logiem Max Kuchnie. W Internecie natomiast możemy kupić je w sklepach oferujących urządzenia do domu oraz bezpośrednio na stronie producenta.

Marka Kernau – opinie o sprzęcie

Kernau przede wszystkim specjalizuje się w urządzeniach AGD. Korzystając z oferty marki, jesteśmy w stanie w pełni wyposażyć kuchnię – bez względu na to, czy szukamy sprzętu wolnostojącego czy do zabudowy. Ale wśród produktów Kernau, obok lodówek, zmywarek, zamrażarek, mikrofalówek, płyt grzejnych, okapów czy zlewozmywaków, znajdziemy także pralki, pralko-suszarki, suszarki automatyczne, a także małe AGD: czajniki, blendery oraz odkurzacze, wybrane akcesoria do kuchni i telewizory. Jak zaznaczają sami właściciele marki, jej misją ma być dostarczanie klientom solidnego i funkcjonalnego sprzętu w rozsądnych cenach. Zdaje się, że to właśnie dzięki takiemu podejściu do konsumentów i ich potrzeb, wśród posiadaczy sprzętu Kernau nie brakuje zadowolonych użytkowników.

Przykładowe opinie do wybranych produktów (suszarka automatyczna i lodówka):

kernau

Pozytywne opinie potwierdzają zresztą przyznawane marce znaki jakości, takie jak „Dobra Marka 2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma” czy „Polska Dobra Marka 2020”.

Polska Dobra Marka

Pięć lat gwarancji na sprzęt AGD

O jakości, jaką dostarcza nam marka Kernau, może świadczyć chociażby sama długość gwarancji, jaką otrzymujemy wraz z jego zakupem. W tym wypadku bezpłatna gwarancja na sprzęt AGD wynosi aż pięć lat, a na granitowe zlewy możemy otrzymać aż 10 lat ochrony od Kernau. Opinie użytkowników o produktach potwierdzają zadowolenie z jakości sprzętu, jego solidność i funkcjonalność. Z kolei wieloletnia gwarancja to zapewnienie, że sam producent wierzy w ich niezawodność. A do tego, w razie jakichkolwiek problemów, marka oferuje autoryzowany serwis.

Kernau – opinie i rekomendacje: jaki sprzęt kupić

Kernau – rekomendacje: dla kogo i co wybrać?

Które sprzęty Kernau są najbardziej popularne i u kogo się sprawdzą? Ponieważ marka stawia na wysoką funkcjonalność, jej produkty będą świetnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają prostych w obsłudze urządzeń oferujących praktyczne rozwiązania, których rzeczywiście używamy. Nie przepłacamy tu za zbędne bajery, z których skorzystamy może raz, a może wcale. Nie oznacza to, że w urządzeniach Kernau brakuje nowych technologii. Dostępne są tu zarówno piekarniki z funkcją pary czy czyszczeniem pyrolitycznym, jak i lodówki No Frost czy okapy sterowane gestem. Wszystko jednak służyć ma wygodzie użytkownika i ułatwiać mu funkcjonowanie w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here