Płaszcze prochowce

Płaszcz typu prochowiec od zawsze kojarzył się z czymś mrocznym, ale też stylowym. Oglądając seriale kryminalne, gdzie główne role grali detektywi, zazdrościliśmy wytwornego stroju komuś, kto nie dość, że stawał z oprawcą twarzą w twarz, to jeszcze go pokonywał i niesamowicie przy tym wyglądał.

Aukcje internetowe pełne są różnych ofert firm sprzedających prochowce. Są to płaszcze idealne na wiosnę oraz wczesną jesień. Niezbyt grube, a za to długie – mogą na ulicy zadać szyku, jeśli dobierzemy do nich eleganckie stylizacja w postaci ciemnych ubrań oraz eleganckich butów. Najefektowniejsze są prochowce w kolorze ecru i z czarnymi, dwurzędowymi guzikami, także na pagonach.

Prochowiec dwurzędowy robi o wiele lepsze wrażenie od prochowca, gdzie zastosowano tylko jeden rząd guzików. Taki płaszcz nieco dodaje lat, ale także potrafi dodać pewności siebie. Główne do niego dodatki to jakiś nieskomplikowany kapelusz z szerokim rondem oraz opadające na nos okulary przeciwsłoneczne, koniecznie z grubymi oprawkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here