ile kosztuje skok ze spadochronem

Wybór odpowiedniego prezentu może stanowić nie lada wyzwanie. To, na jaki rodzaj prezentu powinniśmy się zdecydować będzie uzależnione między innymi od tego, do kogo będzie skierowany nasz prezent. Jaki jest najlepszy prezent na urodziny? Gdzie szukać inspiracji? Na te i inne pytania odnajdziecie odpowiedź poniżej.

Idealny prezent dla mężczyzny

W przypadku mężczyzn najlepszym prezentem będzie ten, który wyzwoli w nich adrenalinę. Jednym z najciekawszych pomysłów, który zadowoli każdego poszukiwacza przygód jest skok ze spadochronem. Tego rodzaju aktywność to niezapomniane wspomnienie, za które obdarowany mężczyzna będzie wdzięczny przez całe życie.

W Polsce istnieje wiele ośrodków, w których skorzystać możemy z tego rodzaju usługi. Szczęśliwie nie musimy się martwić oto Ile kosztuje skok ze spadochronem, ponieważ z pewnością nie zrujnuje to naszego domowego budżetu. W zależności od miejsca, w którym miałoby się odbyć skok z samolotu koszt będzie się wahał od 700 do 900 zł.

Skok ze spadochronu nie tylko w Polsce

Jeżeli jednak to, ile kosztuje skok ze spadochronu w Polsce przekracza nasze możliwości finansowe, możemy się zastanowić nad zrealizowaniem tegoż marzenia poza granicami kraju. Jeżeli mieszkamy w pobliżu Ukrainy, to możemy skorzystać z tej samej usługi już za kilkaset złotych. Ponadto decydując się na tego rodzaju skok w okolicach Lwowa możemy być niemal pewni, iż lecące i skaczące z nami osoby będą w stanie komunikować się z nami w języku polskim.

skok w tandemie

Szybki samochód

Oczywiście niemalże wszyscy mężczyźni uwielbiają szybkie samochody. Jeżeli więc chcemy sprawić mnóstwo przyjemności naszemu chłopakowi, mężowi lub bratu powinniśmy umożliwić im przejażdżkę sportowym samochodem. Szybki i sportowy samochód możemy wynająć zarówno do jazdy na torze sportowym, jak i do jazdy po mieście.

W zależności od miejsca, w którym będziemy chcieli skorzystać z samochodu (tor lub miasto) oraz od klasy interesującego nad samochodu cena może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy zł. Chociaż możemy bezproblemowo określić ile kosztuje skok ze spadochronem, to nie możemy tego zrobić z równą łatwością w przypadku wypożyczenia sportowego samochodu.

Inne alternatywy

Jeżeli jednak chcemy obdarowanej osobie zagwarantować lot w przestworzach możemy zdecydować się najtańszą alternatywę aniżeli jest skok ze spadochronem. Oprócz skoków różnorodne kluby lotnicze oferują między innymi możliwość lotu paralotnią, lotu motoparalotnią lub lotu szybowcem. W przypadku zarówno lotu paralotnią, motoparalotnią, jak i szybowcem przy odrobinie szczęścia możemy zamknąć się w kwocie do 250 zł.

Karta podarunkowa

Jeżeli nie chcemy, aby obdarowana osoba wiedziała jaki był koszt prezentu możemy skorzystać z tak zwanych kart podarunkowych. Dzięki temu obdarowany nie będzie wiedział, ile kosztuje skok ze spadochronem i będzie mógł wypełni cieszyć się z prezentu. Tego rodzaju karty podarunkowe to również doskonała alternatywa dla zwykłego biletu. Wizualnie prezentuje się ona znacznie lepiej i również może posłużyć jaką wyjątkowa pamiątka przypominająca ogrom doświadczonych emocji.

kok ze spadochronem

Te i inne karty podarunkowe ma być możemy zarówno w internecie, jak i w wielu punktach stacjonarnych. Najczęściej tego rodzaju punkty odnaleźć możemy między innymi w galeriach handlowych. Zdarza się jednak, że są one również oferowane w różnorodnych sklepach takich jak Empik, a nawet zwykły Carrefour. Tego rodzaju prezent sprawdzi się doskonale zarówno jako podarunek na urodziny, imieniny, jak i z okazji rocznicy. Pamiętajmy również, że skorzystanie z karty podarunkowej może okazać się tańszym rozwiązaniem, aniżeli kupowanie usługi bezpośrednio u sprzedawcy.

Kupno karty w internecie

Jeżeli Zastanawiamy się ile kosztuje skok ze spadochronem oraz czy starczy nam na to środków możemy skorzystać ze stron internetowych oferujących karty podarunkowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w filtrach wyszukiwania określić, w jakich przedziałach cenowych interesują nas prezenty. Możemy również wybrać najbardziej dogodny dla nas lokalizacja oraz określić, jaki typ prezentu najbardziej by nas satysfakcjonował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here